Sabel Kuikens Dames/Säbel Schüler 2004 und jünger Damen/Sabre Poussins Dames/Sabre U10 Ladies

20140528112717

Poules round 1

Poule no 1V/MInd.HsRank
Adrian HölzenbeinKSC KoblenzGER VV132/42123
Johanna KerschbaumKSC KoblenzGER2 V321/4-2114
Liam van TeeselingDrie MusketiersNED01 100/4-1425
Bote SchaafsmaPSVNEDVVV 23/45142
Luis PfundnerFC PforzheimGERVVVV 4/49161


Poule no 2V/MInd.HsRank
Christin TheisenKSC KoblenzGER 12VV2/42113
Laura ZiobKSC KoblenzGERV 3VV3/46152
Enli ChiangSurtoutNEDVV VV4/48161
Annabelle SchopfFC PforzheimGER021 20/4-1155
Marvin SchravenWMTV Solingen 1861GER122V 1/4-594


Poule no 3V/MInd.HsRank
Alicia WeinandKSC KoblenzGER 212V1/4-494
Sören BuhrKSC KoblenzGERV 3VV3/48151
Daan van den BuskenRapierNEDVV 3V3/45152
Clara MäschkeFC PforzheimGERV1V V3/44133
Thomas LuxardoPSVNED1020 0/4-1335


Poule no 4V/MInd.HsRank
Alina KahnKSC KoblenzGER VV2VV4/54182
Leonie FrommeKSC KoblenzGER3 VVV33/56183
Floris ClaessensDrie MusketiersNED32 12V1/5-6125
Marc NeuhäuserMTV 1817 MainzGERV2V VV4/57181
Sofia FrolovaFC PforzheimGER10V3 31/5-7116
ANTONIE VeldwachterSurtoutNED3V21V 2/5-4144


Terug naar boven

Ranking after Poules round 1

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.HsBJBMKJKM
1Luis PfundnerFC PforzheimGER4/4916BJ1
2Enli ChiangSurtoutNED4/4816BM1
3Marc NeuhäuserMTV 1817 MainzGER4/5718KJ1
4Alina KahnKSC KoblenzGER4/5418BM2
5Sören BuhrKSC KoblenzGER3/4815BJ2
6Laura ZiobKSC KoblenzGER3/4615KM1
7Daan van den BuskenRapierNED3/4515BJ3
8Bote SchaafsmaPSVNED3/4514BJ4
9Clara MäschkeFC PforzheimGER3/4413BM3
10Leonie FrommeKSC KoblenzGER3/5618BM4
11Adrian HölzenbeinKSC KoblenzGER2/4212BJ5
12Christin TheisenKSC KoblenzGER2/4211BM5
13ANTONIE VeldwachterSurtoutNED2/5-414BJ6
14Johanna KerschbaumKSC KoblenzGER1/4-211BM6
15Alicia WeinandKSC KoblenzGER1/4-49BM7
16Marvin SchravenWMTV Solingen 1861GER1/4-59KJ2
17Floris ClaessensDrie MusketiersNED1/5-612BJ7
18Sofia FrolovaFC PforzheimGER1/5-711BM8
19Annabelle SchopfFC PforzheimGER0/4-115KM2
20Thomas LuxardoPSVNED0/4-133BJ8
21Liam van TeeselingDrie MusketiersNED0/4-142BJ9

Terug naar boven

Poules round 2

Poule no 1V/MInd.HsRank
Alicia WeinandKSC KoblenzGER 21V21/4-494
Leonie FrommeKSC KoblenzGERV 1V22/40113
Bote SchaafsmaPSVNEDVV V33/48152
Floris ClaessensDrie MusketiersNED111 10/4-1245
Luis PfundnerFC PforzheimGERVVVV 4/48161


Poule no 2V/MInd.HsRank
Johanna KerschbaumKSC KoblenzGER 3V121/4-2103
Sören BuhrKSC KoblenzGERV V2V3/46142
Thomas LuxardoPSVNED01 1V1/4-965
Clara MäschkeFC PforzheimGERVVV V4/410161
Enli ChiangSurtoutNEDV032 1/4-594


Poule no 3V/MInd.HsRank
Christin TheisenKSC KoblenzGER 2VVV3/46143
Laura ZiobKSC KoblenzGERV V1V3/47132
Sofia FrolovaFC PforzheimGER10 0V1/4-1054
Marc NeuhäuserMTV 1817 MainzGER3VV V3/48151
ANTONIE VeldwachterSurtoutNED0032 0/4-1155


Poule no 4V/MInd.HsRank
Adrian HölzenbeinKSC KoblenzGER VVVVV5/513201
Alina KahnKSC KoblenzGER0 VV322/5-3134
Liam van TeeselingDrie MusketiersNED01 11V1/5-1076
Daan van den BuskenRapierNED13V VV3/52163
Marvin SchravenWMTV Solingen 1861GER3VV2 V3/53172
Annabelle SchopfFC PforzheimGER3V132 1/5-5135


Terug naar boven

Rangschikking na de Poules

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.Hs
1Laura ZiobKSC KoblenzGER3/4713
2Annabelle SchopfFC PforzheimGER1/5-513

Terug naar boven

Finale

Laura Ziob KSC Koblenz GER  
        Laura Ziob
Annabelle Schopf FC Pforzheim GER 10/4

Terug naar boven

Reactie toevoegen

Plain text

  • Geen HTML toegestaan.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.