Degen Pupillen Heren/Degen B-Jugend Herren/Épée Minimes Hommes/Epee U14 Men

20130602155827

Poules round 1

Poule no 1V/MInd.HsRank
Killian SindhoffTV GladbeckGER 34340/4-6145
Moritz WesterdorfTV GladbeckGERV V2V3/44172
Jimi de BruinSC Den BoschNEDV1 041/4-9104
Ruben DerksenScaramoucheNEDVVV 33/48181
Pascal MathasSC AmsterdamNEDV4VV 3/43193


Poule no 2V/MInd.HsRank
Floris van SeumerenSC AmsterdamNED VVVV4/412201
Ivar Kjell OostwouderFC AlmereNED2 V431/4-5144
Max OmloZaal KardolusNED44 2V1/4-1153
David JedichFC TBBGER2VV3 V3/44152
Nick SteinbrinchTV GladbeckGER0V30 1/4-1085


Poule no 3V/MInd.HsRank
Jannes GabelTuS Osterburg`90GER 14V1/3-2104
Alexander WilfingerTV GladbeckGERV3 V22/33101
Jasper JongejansMSV ZeemachtNEDV1 V2/3-2112
Huub StorckVrijbuitersNED4V4 1/31133


Terug naar boven

Ranking after Poules round 1

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.Hs
1Floris van SeumerenSC AmsterdamNED4/41220
2Ruben DerksenScaramoucheNED3/4818
3Moritz WesterdorfTV GladbeckGER3/4417
4David JedichFC TBBGER3/4415
5Pascal MathasSC AmsterdamNED3/4319
6Alexander WilfingerTV GladbeckGER2/3310
7Jasper JongejansMSV ZeemachtNED2/3-211
8Huub StorckVrijbuitersNED1/3113
9Jannes GabelTuS Osterburg`90GER1/3-210
10Max OmloZaal KardolusNED1/4-115
11Ivar Kjell OostwouderFC AlmereNED1/4-514
12Jimi de BruinSC Den BoschNED1/4-910
13Nick SteinbrinchTV GladbeckGER1/4-108
14Killian SindhoffTV GladbeckGER0/4-614

Terug naar boven

Poules round 2

Poule no 1V/MInd.HsRank
Nick SteinbrinchTV GladbeckGER 0V11401/6-18116
Floris van SeumerenSC AmsterdamNEDV VVVVV6/618301
Jimi de BruinSC Den BoschNED44 41330/6-11197
Alexander WilfingerTV GladbeckGERV2V VV24/65243
Max OmloZaal KardolusNEDV0V1 222/6-7155
Jasper JongejansMSV ZeemachtNEDV3V3V V4/64264
David JedichFC TBBGERV3VVV3 4/69262


Poule no 2V/MInd.HsRank
Moritz WesterdorfTV GladbeckGER VVV4V04/63244
Ivar Kjell OostwouderFC AlmereNED2 1V1011/6-16106
Huub StorckVrijbuitersNED4V VV3V4/614272
Killian SindhoffTV GladbeckGER310 0310/6-2287
Pascal MathasSC AmsterdamNEDVV2V 2V4/65243
Ruben DerksenScaramoucheNED2VV4VV V5/610261
Jannes GabelTuS Osterburg`90GERVV1V43 3/66235


Terug naar boven

Rangschikking na de Poules

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.Hs
1Floris van SeumerenSC AmsterdamNED6/61830
2Ruben DerksenScaramoucheNED5/61026
3Huub StorckVrijbuitersNED4/61427
4David JedichFC TBBGER4/6926
5Alexander WilfingerTV GladbeckGER4/6524
5Pascal MathasSC AmsterdamNED4/6524
7Jasper JongejansMSV ZeemachtNED4/6426
8Moritz WesterdorfTV GladbeckGER4/6324
9Jannes GabelTuS Osterburg`90GER3/6623
10Max OmloZaal KardolusNED2/6-715
11Ivar Kjell OostwouderFC AlmereNED1/6-1610
12Nick SteinbrinchTV GladbeckGER1/6-1811
13Jimi de BruinSC Den BoschNED0/6-1119
14Killian SindhoffTV GladbeckGER0/6-228

Terug naar boven

Tableau 16

Floris van SeumerenSC AmsterdamNED    
    Floris van Seumeren   
        
     Jannes Gabel  
Jannes GabelTuS Osterburg`90GER 15/9  
    Jannes Gabel   
Moritz WesterdorfTV GladbeckGER10/7   
      Jannes Gabel 
Alexander WilfingerTV GladbeckGER  15/9 
    Alexander Wilfinger   
12 Nick SteinbrinchTV GladbeckGER15/10   
     David Jedich  
13 Jimi de BruinSC Den BoschNED 15/9  
    David Jedich   
David JedichFC TBBGER15/8   
       Huub Storck
Huub StorckVrijbuitersNED   15/9
    Huub Storck   
14 Killian SindhoffTV GladbeckGER15/5   
     Huub Storck  
11 Ivar Kjell OostwouderFC AlmereNED 15/6  
    Pascal Mathas   
Pascal MathasSC AmsterdamNED15/7   
      Huub Storck 
Jasper JongejansMSV ZeemachtNED  15/8 
    Jasper Jongejans   
10 Max OmloZaal KardolusNED15/3   
     Jasper Jongejans  
     15/10  
    Ruben Derksen   
Ruben DerksenScaramoucheNED    
        

Terug naar boven

Reactie toevoegen

Plain text

  • Geen HTML toegestaan.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.