Degen Pupillen Dames/Degen B-Jugend Damen/Épée Minimes Dames/Epee U14 Ladies

20130602155820

Poules round 1

Poule no 1V/MInd.HsRank
Sophie SchlüterTV GladbeckGER 33V01/4-8115
Nina HäselhoffTV GladbeckGERV V4VV4/49191
Myrthe ZoonsArgOssNEDV3 3V2/41162
Axelle WasiakSA AarschotBEL41V V2/4-2153
Hannah LankesFencing Team BocholtGERV334 1/40154


Poule no 2V/MInd.HsRank
Emma LabroSA AarschotBEL VVVVV5/59251
Tirza KamtaSchermacademie ZairNED2 VV4V3/53213
Hannah SchöttleFencing Team BocholtGER43 13V1/5-7165
Larissa HoldenTV GladbeckGER44V 3V2/54214
Theresa GrundmannTuS Osterburg`90GER3VVV V4/57232
Bente MokkenASV van den BergNED31311 0/5-1696


Terug naar boven

Ranking after Poules round 1

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.Hs
1Emma LabroSA AarschotBEL5/5925
2Nina HäselhoffTV GladbeckGER4/4919
3Theresa GrundmannTuS Osterburg`90GER4/5723
4Tirza KamtaSchermacademie ZairNED3/5321
5Myrthe ZoonsArgOssNED2/4116
6Axelle WasiakSA AarschotBEL2/4-215
7Larissa HoldenTV GladbeckGER2/5421
8Hannah LankesFencing Team BocholtGER1/4015
9Sophie SchlüterTV GladbeckGER1/4-811
10Hannah SchöttleFencing Team BocholtGER1/5-716
11Bente MokkenASV van den BergNED0/5-169

Terug naar boven

Poules round 2

Poule no 1V/MInd.HsRank
Larissa HoldenTV GladbeckGER V1V232/5-5165
Sophie SchlüterTV GladbeckGER4 1V1V32/5-3144
Myrthe ZoonsArgOssNEDV4V3 V2V34/56172
Hannah SchöttleFencing Team BocholtGER323 330/5-11146
Emma LabroSA AarschotBELVVVV V5/515251
Theresa GrundmannTuS Osterburg`90GERV21V2 2/5-2153


Poule no 2V/MInd.HsRank
Hannah LankesFencing Team BocholtGER 1VV32/42143
Axelle WasiakSA AarschotBELV VV23/411172
Bente MokkenASV van den BergNED01 410/4-1465
Tirza KamtaSchermacademie ZairNED31V 31/4-7124
Nina HäselhoffTV GladbeckGERV4V3VV 4/48171


Terug naar boven

Rangschikking na de Poules

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.Hs
1Emma LabroSA AarschotBEL5/51525
2Nina HäselhoffTV GladbeckGER4/4817
3Myrthe ZoonsArgOssNED4/5617
4Axelle WasiakSA AarschotBEL3/41117
5Hannah LankesFencing Team BocholtGER2/4214
6Theresa GrundmannTuS Osterburg`90GER2/5-215
7Sophie SchlüterTV GladbeckGER2/5-314
8Larissa HoldenTV GladbeckGER2/5-516
9Tirza KamtaSchermacademie ZairNED1/4-712
10Hannah SchöttleFencing Team BocholtGER0/5-1114
11Bente MokkenASV van den BergNED0/4-146

Terug naar boven

Tableau 16

Emma LabroSA AarschotBEL    
    Emma Labro   
        
     Emma Labro  
Tirza KamtaSchermacademie ZairNED 15/12  
    Larissa Holden   
Larissa HoldenTV GladbeckGER15/13   
      Axelle Wasiak 
Hannah LankesFencing Team BocholtGER  15/11 
    Hannah Lankes   
        
     Axelle Wasiak  
     15/4  
    Axelle Wasiak   
Axelle WasiakSA AarschotBEL    
       Myrthe Zoons
Myrthe ZoonsArgOssNED   15/9
    Myrthe Zoons   
        
     Myrthe Zoons  
11 Bente MokkenASV van den BergNED 15/6  
    Bente Mokken   
Theresa GrundmannTuS Osterburg`90GER11/10   
      Myrthe Zoons 
Sophie SchlüterTV GladbeckGER  8/7 
    Sophie Schlüter   
10 Hannah SchöttleFencing Team BocholtGER13/4   
     Nina Häselhoff  
     15/2  
    Nina Häselhoff   
Nina HäselhoffTV GladbeckGER    
        

Terug naar boven

Reactie toevoegen

Plain text

  • Geen HTML toegestaan.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.