Degen Benjamins/Degen Schüler 2001-2002/Épée Minimes/Epee U12

20130601155142

Poules round 1

Poule no 1V/MInd.HsRank
Veerle MeulenaarHeerenleedNED V2VV3V34/55163
Elena KirschnerWMTV Solingen 1861GER1 0V0V2/5-394
Axel ZoonsArgOssNED2V VVV4/59182
Jeroen MolewijkRobbschermenNED320 020/5-1376
Quincy NonhebelTer WeerNEDVV3V V4/59191
Femke BückerOSC OsnabrückGER102V3 1/5-7105


Poule no 2V/MInd.HsRank
Hugo SchijfRobbschermenNED VVVVV5/516201
Jasper HaremakerDeropementNED0 00100/5-1916
Alec KeppelSC Den BoschNED0V VVV4/55162
Sophie HolländerTV GladbeckGER1V2 121/5-6105
Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER1V2V 12/5-2124
Greta PiefkeOSC OsnabrückGER2V3VV 3/56173


Poule no 3V/MInd.HsRank
Axelle WasiakSA AarschotBEL VVVV4/414161
Lotta PiefkeOSC OsnabrückGER0 01V1/4-654
Timothy AssmannDrie MusketiersNED1V VV3/48132
Katelijn KroeseRobbschermenNED1V21 V2/4-183
Konstantin WittkeTV GladbeckGER0100 0/4-1515


Terug naar boven

Ranking after Poules round 1

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.HsBJBM
1Hugo SchijfRobbschermenNED5/51620BJ1
2Axelle WasiakSA AarschotBEL4/41416BM1
3Quincy NonhebelTer WeerNED4/5919BJ2
4Axel ZoonsArgOssNED4/5918BJ3
5Alec KeppelSC Den BoschNED4/5516BJ4
5Veerle MeulenaarHeerenleedNED4/5516BM2
7Timothy AssmannDrie MusketiersNED3/4813BJ5
8Greta PiefkeOSC OsnabrückGER3/5617BM3
9Katelijn KroeseRobbschermenNED2/4-18BM4
10Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER2/5-212BJ6
11Elena KirschnerWMTV Solingen 1861GER2/5-39BM5
12Lotta PiefkeOSC OsnabrückGER1/4-65BM6
13Sophie HolländerTV GladbeckGER1/5-610BM7
14Femke BückerOSC OsnabrückGER1/5-710BM8
15Jeroen MolewijkRobbschermenNED0/5-137BJ7
16Konstantin WittkeTV GladbeckGER0/4-151BJ8
17Jasper HaremakerDeropementNED0/5-191BJ9

Terug naar boven

Poules round 2

Poule no 1V/MInd.HsRank
Jasper HaremakerDeropementNED 00110/4-1425
Veerle MeulenaarHeerenleedNEDV 3VV3/47152
Hugo SchijfRobbschermenNEDVV VV4/413161
Sophie HolländerTV GladbeckGERV20 01/4-764
Greta PiefkeOSC OsnabrückGERV20V 2/41103


Poule no 2V/MInd.HsRank
Lotta PiefkeOSC OsnabrückGER 3V2131/5-5135
Axelle WasiakSA AarschotBELV VV2V4/58182
Jeroen MolewijkRobbschermenNED21 3100/5-1376
Timothy AssmannDrie MusketiersNEDV0V 2V3/5-1143
Axel ZoonsArgOssNEDVVVV V5/512201
Elena KirschnerWMTV Solingen 1861GERV2V22 2/5-1144


Poule no 3V/MInd.HsRank
Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER V3VVV34/511181
Alec KeppelSC Den BoschNED0 0V1V2/5-895
Femke BückerOSC OsnabrückGER2V VV323/54153
Konstantin WittkeTV GladbeckGER031 000/5-1646
Katelijn KroeseRobbschermenNED1V2V 12/50124
Quincy NonhebelTer WeerNEDV3VVV 4/59192


Terug naar boven

Rangschikking na de Poules

RankingNameClubCountryVic/MatchInd.HsBJBM
1Hugo SchijfRobbschermenNED4/41316BJ1
2Axel ZoonsArgOssNED5/51220BJ2
3Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER4/51118BJ3
4Quincy NonhebelTer WeerNED4/5919BJ4
5Axelle WasiakSA AarschotBEL4/5818BM1
6Veerle MeulenaarHeerenleedNED3/4715BM2
7Femke BückerOSC OsnabrückGER3/5415BM3
8Timothy AssmannDrie MusketiersNED3/5-114BJ5
9Greta PiefkeOSC OsnabrückGER2/4110BM4
10Katelijn KroeseRobbschermenNED2/5012BM5
11Elena KirschnerWMTV Solingen 1861GER2/5-114BM6
12Alec KeppelSC Den BoschNED2/5-89BJ6
13Sophie HolländerTV GladbeckGER1/4-76BM7
14Lotta PiefkeOSC OsnabrückGER1/5-513BM8
15Jeroen MolewijkRobbschermenNED0/5-137BJ7
16Jasper HaremakerDeropementNED0/4-142BJ8
17Konstantin WittkeTV GladbeckGER0/5-164BJ9

Terug naar boven

Tableau 32

Hugo SchijfRobbschermenNED     
    Hugo Schijf    
         
     Hugo Schijf   
17 Konstantin WittkeTV GladbeckGER 10/0   
    Konstantin Wittke    
16 Jasper HaremakerDeropementNED10/2    
      Hugo Schijf  
Greta PiefkeOSC OsnabrückGER  10/9  
    Greta Piefke    
         
     Timothy Assmann   
     10/6   
    Timothy Assmann    
Timothy AssmannDrie MusketiersNED     
       Hugo Schijf 
Axelle WasiakSA AarschotBEL   10/4 
    Axelle Wasiak    
         
     Axelle Wasiak   
     10/2   
    Alec Keppel    
12 Alec KeppelSC Den BoschNED     
      Quincy Nonhebel  
13 Sophie HolländerTV GladbeckGER  10/9  
    Sophie Holländer    
         
     Quincy Nonhebel   
     10/3   
    Quincy Nonhebel    
Quincy NonhebelTer WeerNED     
         
Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER     
    Finn-Henry Pyschik    
         
     Finn-Henry Pyschik   
     10/9   
    Lotta Piefke    
14 Lotta PiefkeOSC OsnabrückGER     
      Veerle Meulenaar  
11 Elena KirschnerWMTV Solingen 1861GER  10/5  
    Elena Kirschner    
         
     Veerle Meulenaar   
     10/8   
    Veerle Meulenaar    
Veerle MeulenaarHeerenleedNED     
       Axel Zoons 
Femke BückerOSC OsnabrückGER   10/4 
    Femke Bücker    
         
     Femke Bücker   
     10/1   
    Katelijn Kroese    
10 Katelijn KroeseRobbschermenNED     
      Axel Zoons  
15 Jeroen MolewijkRobbschermenNED  10/6  
    Jeroen Molewijk    
         
     Axel Zoons   
     10/2   
    Axel Zoons    
Axel ZoonsArgOssNED     
         

Terug naar boven

Kwartfinales

Hugo SchijfRobbschermenNED   
    Hugo Schijf  
Timothy AssmannDrie MusketiersNED10/9  
     Hugo Schijf 
Axelle WasiakSA AarschotBEL 10/4 
    Quincy Nonhebel  
Quincy NonhebelTer WeerNED10/9  
       
Finn-Henry PyschikFrankfurt 1860GER   
    Veerle Meulenaar  
Veerle MeulenaarHeerenleedNED10/5  
     Axel Zoons 
Femke BückerOSC OsnabrückGER 10/4 
    Axel Zoons  
Axel ZoonsArgOssNED10/6  
       

Terug naar boven

Reactie toevoegen

Plain text

  • Geen HTML toegestaan.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.